Членство у професійних асоціаціях та об'єднаннях

Видавець цього журналу - Modern Art Research Institute of National Academy of Arts of Ukraine - має міжнародний авторитет у світі наукового видання. Він є членом і бере активну участь у діяльності наступних професійних асоціацій:

CrossRef - це об'єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій), створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням CrossRef є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Особлива увага CrossRef зосереджена навколо питань розбудови електронної інфраструктури взаємної цитованості наукових публікацій. Асоціація CrossRef підтримує спільну всесвітню службу взаємної цитованості, яка функціонує як своєрідний шлюз між електронними платформами видавців. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але вона зберігає інформацію про зв'язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (CrossRef DOI), а також метадані опублікованих наукових матеріалів. Завдяки цій системі дослідники можуть використовувати функціональність рівня глобального науково-видавничого середовища.
Членами CrossRef наразі є 5 тис. видавців з усього світу. База даних цитувань CrossRef охоплює більше 75 млн ​​журнальних статей та інших типів наукових публікацій (монографій, наборів даних, дисертацій, технічних звітів).


Статус в Україні

Видання "Науковий журнал ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ" офіційно зареєстроване як засіб масової інформації з міжнародною сферою розповсюдження.
Свідоцтво про державну реєстрацію № 10261 від 09.08.05 р.

Видання "Науковий журнал ХУДОЖНЯ КУЛЬТУРА. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ" включене до переліку друкованих наукових фахових видань України, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт:

  • з мистецтвознавства
  • з культурології

Бази данних наукової інформації

Art & Architecture Complete - це ключова база даних для дослідників мистецтва та архітектури. Ресурс створений для використання різними групами користувачів: ученими-мистецтвознавцями, митцями, дизайнерами та архітекторами, студентами профільних спеціальностей та ученими зі споріднених наук. Art & Architecture Complete пропонує доступ до повних текстів 370 періодичних видань та 220 книг, виданих у період після 1937 р. Крім того, більше 770 наукових журналів, збірників та каталогів, а також 230 книжок індексуються в базі даних на рівні рефератів.
Видання представлене у базі даних архівом: з 2017 року.

Каталоги та системи пошуку

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - це пошукова система з об'ємним мультидисциплінарним індексом наукових ресурсів, доступних у веб-середовищі (в першу чергу, ресурсів відкритого доступу). Пошукова машина збирає ресурси через протокол Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH), нормалізує їх і пропонує для пошуку. Індекс BASE складають більше 70 млн документів з більш ніж 3,000 джерел. Для більшості записів пропонуються повні бібліографічні дані та категорії для фільтрування (автори, індекси Десяткової класифікації Д'юї, роки публікації тощо).
Artistic Culture. Topical Issues


Directory of Research Journals Indexing (DRJI) - це загальнодоступна онлайн-служба, яка індексує наукові журнали відкритого доступу та підтримує власний рейтинг журналів всередині свого продукту, відомий як "DRJI Value". Крім того, продукт працює як шлюз, який постачає метадані проіндексованих статей у соціальні мережі, інші системи індексації та електронні бібліотеки.
Індекс DRJI складають приблизно 50,000 статей з 2,300 журналів, опублікованих видавцями зі 103 держав світу.
Artistic Culture. Topical Issues


ERIH PLUS (спочатку називався European Reference Index for the Humanities або ERIH) є системою реферування та індексації, що містить бібліографічну інформацію про академічний журнал з гуманітарних і суспільних наук. Індекс включає в себе всі журнали, які відповідають наступним вимогам: "чіткі процедури зовнішнього експертного оцінювання; академічна редакційна колегія з членами з університетами або іншими незалежними дослідницькими організаціями, дійсний код ISSN, підтверджений міжнародним реєстром ISSN, анотації англійською та / або іншою міжнародною мовою, що стосуються всіх опублікованих статей, інформація про представництва та адреси авторів, максимум дві третини - автори опубліковані в журналі з того самого закладу".

Спочатку ERIH була створена Європейським науковим фондом і була передана в Норвезьку службу соціальних наук у 2014 році, головним чином тому, що вона вже діє як Norwegian Scientific Index. В той же час він був поширений на соціальні дисципліни та перейменований в ERIH PLUS. ERIH PLUS планується розширити, щоб включити також природні науки, і координується з норвезьким науковим індексом


Artistic Culture. Topical Issues

Google Академія - це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінється приблизно у 160 млн документів.
Artistic Culture. Topical Issues


InfoBase Index– мультидисциплінарна база даних, що індексує наукові статті з усього світу. Кожного дня обсяги наукової інформації зростають. Більшість журналів – це рецензовані видання з високими редакційними стандартами. InfoBase Index має на меті збільшення видимості журналів відкритого доступу, сприяючи їх просуванню та підвищенню рейтингу.
SI №4761

ResearchBib - Academic Recource IndexAcademic Recource Index - проект ResearchBib. ResearchBib є базою даних відкритого доступу з високим стандартом індексування для дослідників і видавців. В ResearchBib можна вільно розмістити журнали для індексування, дослідні роботи, календар конференцій, розмістити вакансії. Journal Indexing - Індексування журналів. ResearchBib намагається охопити всі доступі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу вільно. База даних журналів ResearchBib є найбільшою повною базою даних журналів в Інтернеті, доступною вільно. База даних журналів намагається охопити всі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу, які використовують відповідну систему контролю якості, і база не буде обмежена конкретними мовами або предметними областями досліджень. База даних містить понад 420 000 журналів від різних видавців, яка включає в себе: назву, абревіатуру, URL хостингу журналу, індекс, видавця, опис (цілі і сфера застосування), онлайн ISSN, print ISSN і т. д.
Artistic Culture. Topical Issues


Scientific Indexing Services (SIS) — це база даних, яка пропонує послуги академічних баз даних для дослідника. Це головним чином: індекс цитування, аналіз і ведення бази даних цитування, що охоплює тисячі наукових журналів, книг, вісників і будь-яких документів, затверджених академічною базою даних SIS для дослідників, редакторів журналів і видавців. SIS забезпечує кількісний та якісний інструмент для розміщення, оцінки та категоризації журналів для оцінки академічного і передового досвіду. Цей фактор використовується для оцінки престижу журналів. Оцінка здійснюється з урахуванням таких факторів, як оригінальність твору, цитування, редакційна якість, регулярність і міжнародна присутність. Сервіси: Journal Indexing Service; Conference Indexing Service; Report The Fake and Hijacked Journals; SIS Certifications; SIS Impact Factor; SIS Advertisement.
Artistic Culture. Topical Issues


Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.
Artistic Culture. Topical Issues


WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. База даних містить більше 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних та електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книжок, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих 485 мовами світу.
Artistic Culture. Topical Issues